Pomysł na Walentynki !!!

Pomysł na Walentynki !!!

Coroczne święto zakochanych obchodzone jest 14-tego lutego. Dzień ten jest okazją do okazywania swoich uczuć ukochanej osobie. Jest to świetny moment na wręczanie kwiatów oraz drobnych upominków. Obecnie jest wiele możliwości. Popularnością cieszą się oprócz tradycyjnych bukietów boxy kwiatowe, do których oprócz kwiatów można dołączyć kartki z wyznaniem miłości, czekoladki, maskotki i wiele innych elementów podkreślających tą szczególną okazję. Wśród kwiatów zdecydowanym symbolem tego dnia jest czerwona róża, a także czerwone tulipany czy niewielkie bukieciki ozdobione serduszkiem.

Kwiaty na Walentynki mogą wspaniale oddać uczucia jakie żywimy do obdarowywanej osoby. Każdy kwiat ma swoją symbolikę, niesie ze sobą pewne przesłanie, jest wyrazem naszych emocji. Na Walentynki możemy podarować prezent w postaci wieńca w kształcie serca. Do jego wykonania można wykorzystać elastyczne pędy wierzby, wianuszki z wikliny i ozdobić je różowymi i czerwonymi kwiatami róży. Kompozycję warto ozdobić przyczepiając serce, kryształki czy napis.

W przypadku bukietów kwiatowych warto wykorzystać nie tylko czerwone róże. Bardzo dobrze sprawdzą się tutaj także tulipany w różnych kolorach, gerbery, goździki, zawilce oraz begonie. Wśród nowych trendów walentynkowych można zauważyć tworzenie bukietów z hiacyntów jednobarwnych lub wielokolorowych. Hiacynty długo utrzymują świeżość w wazonie oraz pięknie pachną, a także ze względu na ich duży wybór. Warto pobawić się różnymi odmianami kwiatów i dodatków, poprosić sprzedawcę aby zrobił z tego kompozycję, można w ten sposób będzie można stworzyć samodzielny bukiet od serca.