Astry

Where flowers are our inspiration
Chryzantemy

Astry

Astry przypominały Grekom gwiazdy i dlatego zdecydowali się tak nazwać te kwiaty, nazwy tej używamy do dziś. Gwiazdami są również w jesiennych bukietach. Ma mnóstwo kolorów i kształtów: są pomponowate, igiełkowate, małe i duże, dlatego same i w połączeniu z innymi kwiatami będą zachwycały. Astry o bujniejszej formie będą ładnie wyglądały w kwiatowej girlandzie, którą można położyć na półce, parapecie albo powiesić na poręczy schodów. Zaplecione w wianuszek mogą ozdobić, stół, świeczki, słoiki itp;

Kreatywne rozwiązania dla wszystkich Twoich potrzeb kwiatowych.

Astry – znaczenie koloru kwiatów

  • Kolor różowy symbolizuje delikatność, życzliwość, romans i miłość. To idealny prezent dla kogoś, kogo kochasz i który uważa się za Twoją bratnią duszę.
  • Purpurowe astry to symbole królewskości, szlachetności i piękna. To idealny kwiat na prezent dla kogoś, kogo uważasz za niezwykłego i wyjątkowego.
  • Kolor niebieski jest symbolem stabilności, głębi i wiary. Astry mogą posłużyć zarówno jako wspaniała dekoracja w domu, jak i jako idealny prezent dla kogoś, kogo lubisz.
  • Biel jest symbolem duchowości, wiary i niewinności. Białe astry mogą być używane na wesela i jako idealny dodatek do aranżacji bukietów w domu.
  • Kolor żółty symbolizuje szczęście, pozytywną energię i optymizm. Ten kolor kwiatu może zostać podarowany komuś, kto chce się rozweselić po ciężkim dniu.
  • Kolor czerwony to symbol pasji, miłości i romansu. Czerwone Astry wysyłają mocną wiadomość do innej osoby, więc zawsze możesz wybrać ten odważny kolor, aby podzielić się swoimi najgłębszymi emocjami z kimś, kogo kochasz.

„Bądź szczęśliwy dzisiaj!”