Niebieskie bukiety

Tu gdzie kwiaty są naszą inspiracją

Niebieskie bukiety

Kolor niebieski kojarzy się z czystością i świeżością, z niebem  a także wolnością. Niebieski wpływa na nas kojąco i pobudza do twórczego myślenia. Symbolizuje wytrwałość, mądrość, oddanie i przywiązanie. Niebieskie kwiaty wyróżnia szczególne piękno i aura tajemniczości, które nie pozwalają przejść koło nich obojętnie.Kolor ten ma zapewnić miłość i szczęście.

“Kwiaty i artyści mają podobne dusze.”

Bukiet może być skomponowany z kilku odcieni niebieskiego – od jasnych błękitów przez chabry po głębokie kolory jak indygo czy granat. Równie pięknie będą wyglądać jako dodatek do białych, kremowych czy cytrynowych bukietów. Idealnie wkomponują się również z kwiatami w odcieniach różu i fioletu – od jasnego pudrowego czy liliowego po malinowy i fiołkowy. Niebieskie kwiaty w bukiecie będą pięknie wyglądać przybrane gałązkami w różnych odcieniach zieleni.

„Bądź szczęśliwy dzisiaj!”

W kwiaciarniach i hurtowniach możemy wybierać spośród wielu niebieskich odmian kwiatów jak np. hortensje, irysy, frezje, storczyki, orchidee singapurskie, szafirki, anemony, chabry, niebieskie maki, lawenda czy goździki.